Stockholm

Huvudkontoret

Besöksadress: Götalandsvägen 230 (hus 23), 125 45 Älvsjö
Postadress: Box 28, 125 21 Älvsjö

Tel. 08-555 06 300
Fax 08-555 06 360
info@omsorgshuset.se

VD
Kerstin Lundin
Tel. 08-555 06 300 vx
kerstin.lundin@omsorgshuset.se

Ekonomi- och personalchef
Vakant tjänst

MAS
Annemarie Tidal
Tel. 08-555 06 320
annemarie.tidal@omsorgshuset.se

Kvalitetsansvarig koncernnivå
Carmen Szarvas-Spolander
Tel. 072 5713021
carmen.szarvas-spolander@omsorgshuset.se

Ekonomi och löner

Ekonomiansvarig
Ann-Catrin Wallin
Tel. 08-555 06 310
a-c.wallin@omsorgshuset.se

Ekonom
Ulrika Wallin
Tel 08-555 06 307
ulrika.wallin@omsorgshuset.se

Löneadministrationen

Personalhandläggare
Jaana Joensuu
08-555 06 322
jaana.joensuu@omsorgshuset.se

Verksamhetsområde Personlig Assistans

Driftchef Personlig Assistans
Kerstin Lundin
Tel. 08-555 06 300 vxl
kerstin.lundin@omsorgshuset.se

Verksamhetschef
Isabella Hernsjö
Tel. 08-555 06 302
isabella.hernsjo@omsorgshuset.se

Enhetschef
Jessica Synnerfors - föräldraledig

Vik. enhetschef
Christin Viklund
Tel: 08-555 06 305
christine.viklund@omsorgshuset.se

Administrativ assistent
Annelie Malm
Tel. 08-555 06 303
annelie.malm@omsorgshuset.se

Enhetschef Lidingö, Tyresö, sjukskriven (vikarie Isabella Hernsjö)
Pamela Mora Quevedo
08-555 06 324
pamela.mora@omsorgshuset.se

Tillförordnad enhetschef Tyresö
Linda Holmquist
Tel: 08-555 06 309
linda.holmquist@omsorgshuset.se

Samordnare Tyresö
Lisa Knutsson
Tel: 08-555 06 324
lisa.knutsson@omsorgshuset.se

Verksamhetsområde Ledsagar- och avlösarservice

Stockholm Stads Ledsagarservice
Telefon: 08-508 400 50
Telefontid: Måndag till fredag 07:00-17:00

Enhetschef
Malin Westerlund
Tel: 08-555 06 372
malin.westerlund@omsorgshuset.se

Biträdande enhetschef, Lidingö
Ida Zamzad
Tel. 08-555 06 371
ida.zamzad@omsorgshuset.se

Bitr. enhetschef, område söder
Catarina Tarangul
08-555 06 375
catarina.tarangul@omsorgshuset.se

Samordnare, område norr
Annika Karlsson
08-555 06 319
annika.karlsson@omsorgshuset.se

Verksamhetsområde Boendestöd

Enhetschef
Ann Wickström
Tel. 08-39 13 94
Mobil 0733-28 66 70
Fax: 08-648 53 70
ann.wickstrom@omsorgshuset.se

Samordnare
Carita Barrales
Tel: 0733-286 735
carita.barrales@omsorgshuset.se

Boendestöd i Skarpnäcks stadsdelsförvaltning
Kärrtorpsvägen 9
121 55 Johanneshov

Träfflokalen Lejdaren
Telefon: 08-649 86 25
Lågskärsvägen 7
Kärrtorp

Kontakta oss